{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Satış Ödeme Değişim / İade Ürünlerimizde belirtilen satış adeti üzerinden alacağınız miktara göre indirimlerimiz bulunmaktadır. Miktarlar ve indirimler için lütfen iletişim Ürün renk, desen ve beden seçimini, ürünlerinizi sepete attıktan sonra, sepette bulunan “SİPARİŞ NOTU EKLE” kısmına belirtiniz. Sitemizde bulunan tüm ürünleri İstanbul/Arnavutköy’de bulunan showroomda bulabilirsiniz. Evet, siparişleriniz dünyanın tüm noktalarına ulaştırılabilmektedir. Sitemizde üyeliğinize giriş yaptıktan sonra tükenen ürüne tıklayarak stoğa geldiğinde haber ver butonuna bastığınızda stok yenilenme durumunda mailinize bilgilendirme gönderilecektir. Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı, Havale&EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildi ise kargo size ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde ürünü iade edeceğinize dair tarafımıza bilgi vererek, ürünü orijinal paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edebilirsiniz. Evet, satın aldığınız ürünleri değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü whatsapp destek hattımıza iletebilir veya faturanız alt bölümüne istemekte ürünün kodunu belirtebilirsiniz.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ürün iade şartlarına uygunsa 7-14 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Taksitle yapılan alışverişlerin ücret iadesi yapılan taksit sayısına göre yapılmaktadır. Örn: Ürünü 3 taksitle aldıysanız iadeniz 3 ayda tamamlanır.

Whatsapp Support