{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

İyiliğe Sen de Katıl; Bir Çift Al, Bir Çift Kızılay'a Bağışlansın

İyiliğe Sen de Katıl; Bir Çift Al, Bir Çift Kızılay'a Bağışlansın

Kızılay’a bir çift çorap da sen bağışla! Colorcool Kızılay ortak bağış kampanyası ile, sitemizden satın alacağınız her çift çorap karşılığında, Kızılay’a bir çift bağış gönderiyoruz. Sevgili çorap sever dostlar, beraber çok anlamlı bir kampanyaya imza atıyoruz. Artık Colorcool’dan aldığınız her çift çorap karşılığında, bir çift çorap Kızılay’a bağış olarak gidecek. Sitemizden sipariş ettiğiniz her çift çorap karşılığında, hiçbir ek bedel ödemeden, Kızılay’a bir çift çorap bağış göndermiş olacaksınız. İlk etapta yıl sonuna kadar sürdürmeyi planladığımız bağış kampanyamızın detaylarını web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Web sitesi ana sayfamıza eklediğimiz çorap kumbaramızdan, bugüne kadar toplam kaç çorap bağış yapıldığını görebilir, alışverişiniz sonrasında kumbaraya attığınız bağışı online olarak izleyebilirsiniz. Hedefimiz yıl sonuna kadar 10.000 çift çorap bağışlamak.

Türkiye’nin en büyük sosyal yardımlaşma platformu; Kızılay

Kurulduğu 1868 yılından bu yana, sosyal refahın gelişmesi amacıyla toplumsal dayanışmaya dayanan çalışmalar yapan Kızılay, her yıl yüzlerce yardım kampanyasına imza atıyor. Yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme, sağlık yardımı ulaştıran Kızılay; ülkemizin ve dünyanın en büyük insani yardım kuruluşlarından biridir. Afet yönetimi, kan hizmetleri, uluslararası yardımlar, sağlık ve ilkyardım hizmetleri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren Kızılay’ın en önemli görevlerinden biri; ihtiyaç sahipleri ile bağış yapmak isteyen yardımseverleri bir araya getirdiği kampanyalardır. Bizler de Colorcool olarak, en iyi yaptığımız iş yani kaliteli sağlıklı çoraplarımızı Kızılay ile birlikte bir iyilik vesilesine dönüştürüyoruz. Bu kampanyayı Kızılay’la birlikte hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Kızılay tam 154 yıl önce kuruldu

Kızılay’ın doğuşu; 1868 yılında bir grup idealist doktor kurduğu “Osmanlı Yaralı ve Hasta Askerlere Yardım Cemiyeti” adıyla olmuştur. Cumhuriyet Türkiyesi ile adı 1923 yılında “Türkiye Hilali Ahmer Cemiyeti” olan kuruluşun bugün kullanılan adı “Türkiye Kızılay Cemiyeti” 1935 yılında verilir. Kuruluşa “Kızılay” adını veren büyük önder Atatürk olur. Kızılay, Osmanlı Devletinden miras olarak alınan ve varlığını bir buçuk asırdır devam ettiren en önemli kurumlardan biridir. Bugün ülkemizde toplumsal dayanışmanın öncü kuruluşu olarak Kızılay; sağlık, sosyal yardım, gençlik ve eğitim alanlarında da hizmetler sunuyor. Yardımlarını yurt dışına da taşıyan Kızılay; Balkanlar’dan Orta Asya’ya, Orta Doğu’dan Afrika’ya, Güney Asya’dan Kafkaslar’a kadar dünyanın pek çok bölgesindeki yardıma muhtaç insanların yanına koşuyor. Uluslararası arenada yaptığı çalışmalarla ülkemizin gururu olan Kızılay, yüzlerce şubesi ve yüzbinlerce üye ve gönüllüsü ile yardım çalışmalarına devam ediyor.


Whatsapp Support